Звільняється персонал з лікарні на Тернопільщині, де виник спалах коронавірусу серед медиків

gazpostach

Звільняється персонал з лікарні на Тернопільщині, де виник спалах коронавірусу серед медиків

Фото - з мережі Інтернет

У Монастириській лікарні Тернопільської області, де фіксують спалах коронавірусу серед персоналу, почали ще й звільнятись санітарки і медики, йдеться в ТСН.

В Тернопільській області вже 60 недужих, і 25 з них - медики. Нове поповнення хворих у Монастириській лікарні, яку переобладнали під шпиталь. Але звідти почали звільнятись працівники - це три санітарки та чотири медсестри. І це до того, що 18 медсестер та 7 лікарів  захворіли на коронавірус. Тож рук тут не вистачає.

А в шпиталі тим часом хворі прибувають- їх уже одинадцятеро, третина з них тяжкі. Дуже відчувається нестача персоналу. Ті медики, що залишилися працювати, нарікають на брак захисних костюмів, їх на добу шпиталю потрібно шістдесят. А залишилося- лише шістнадцять. І звичайно кажуть про втому, тому що працювати доводиться цілодобово. «Кожен день в нас фактично десять медиків випадає зі строю, нам може і не вистачити медиків, особливо молодший, середній медперсонал», - каже лікар Монастириської районної лікарні Віталій Тріщук.

До всього в Монастириській лікарні лише один апарат штучної вентиляції легень і до нього уже під'єднаний хворий. Є ще один, який Монастириському шпиталю позичала лікарня сусіднього району, але через кілька днів його треба віддати. Але при цьому на сайті МОЗ Монастириська лікарня внесена у список опорних закладів, де мають посилено боротися з коронавірусом і начебто вона усім забезпечена - і там, за офіційними звітами, є 5 апаратів штучної вентиляції легень. А лікарі кажуть, що про це уперше чують.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)