ЗСУ на межі з окупованим Кримом провели навчання з відбиття авіаудару ракетним комплексом “Бук”

gazpostach

ЗСУ на межі з окупованим Кримом провели навчання з відбиття авіаудару ракетним комплексом “Бук”

Військові відпрацьовували пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей. Умовні цілі знищені. Українські військові на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом провели тренування з відбиття авіаудару умовного противника за допомогою ракетних комплексів "Бук".

За словами командувача Об'єднаних сил – генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військові, розгорнувши комплекси на необладнаних позиціях, відпрацьовували пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей. На завершення тренування особовий склад виконав умовні пуски по повітряних цілях, прикривши таким чином важливі об'єкти цивільної та військової інфраструктури від авіаудару.

"Зазначена перевірка засвідчила, що особовий склад та підрозділи готові до протиповітряного прикриття важливих об'єктів цивільної та військової інфраструктури в районі виконання завдань", – зауважив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

Нагадаємо, на Донеччині підрозділи армійців тренуються за допомогою лазерної системи "Лазертаг". Ця система українського виробництва створена за аналогом американської "Майлс".

Джерело: 5 канал
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)