Знайти державну роботу відтепер простіше

gazpostach

Знайти державну роботу відтепер простіше

Влаштуватись на держпосаду вам допоможе чат-бот.

Для пошуку вакансій на порталі carrer.gov.ua, Нацагентство України з питань держслужби (НАДС) запускає чат-бот у месенджері Telegram, пише "Наш день".

Career-бот доступний за посиланням https://t.me/CareerGovUABot. Він дозволяє шукати вакансії за категоріями посад (А, Б та В) та за 6-тизначним кодом вакансії чи ключовим словом. В результатах пошуку відображається посилання на вебсайті carrer.gov.ua для кожної із вакансій, яка відповідає обраним параметрам пошуку.

Така система спрощує пошук вакансій на держслужбі і робить вибір більш зручним для кандидатів, каже голова НАДС Олександр Стародубцев. “Після відновлення повноцінної роботи порталу carrer.gov.ua, наше завдання полягає у вдосконаленні пошуку і додавання нових інструментів та функціоналу, який спростить пошук релевантних вакансій. Створення Career-бот – одна із таких нових інструментів”, – додав він.

Керівник напрямку Павло Кулик розповів, що чат-бот є частиною системи ІТ-підтримки для кандидатів на державні посади. Разом із презентованим нещодавно сервісом HelpDesk, а також розбудовою сервісу технічної підтримки, чат-бот має забезпечити всебічний супровід кандидатів і налагодити функцію зворотного зв’язку. “Сервіси клієнтської підтримки є стандартом для всіх провідних компаній. Державна служба змагається за кадри з приватним сектором, отже ми маємо забезпечити зручність і сервіс, які відповідають найкращим практикам”, – підкреслив Павло Кулик.

Додамо, НАДС ініціювало позапланову оцінку IT-ресурсів та інфраструктури НАДС, в тому числі порталу carrer.gov.ua. Перевірка дозволить отримати рекомендації щодо подальшої безперебійної роботи ресурсів агентства. Крім того, НАДС розпочало підготовку до зовнішнього незалежного IT-аудиту, включаючи тести на проникнення із залученням сертифікованого провайдера таких послуг.

Також агентство запустило в режимі дослідної експлуатації портал управління знаннями pdp.nacs.gov.ua. Після реєстрації на порталі державні службовці можуть шукати навчальні програми за ключовими словами з назви, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання. А також здійснити електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою.

Детальніше: https://www.kmu.gov.ua/news/derzhavni-sluzhbovci-otrimali-onlajn-dostup-do-krashchih-osvitnih-program
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)