Знайшли злодія, який виманив гроші для постраждалих від вибуху дітей на Тернопільщині

gazpostach

Знайшли злодія, який виманив гроші для постраждалих від вибуху дітей на Тернопільщині

Оперативники Тернопільщини знайшли зловмисника, який видурив гроші, зібрані на операцію хлопцям, які постраждали в результаті вибуху у сільському клубі села Угринів Підгаєцького району.

Нагадаємо, 27 січня  до однієї із мам потерпілих зателефонував невідомий і шахрайським шляхом видурив у неї усі зібрані кошти, а це – 365 тисяч гривень.  Спілкуючись із невідомим, жінка на 17 тисяч поповнила мобільні телефони, решту переказала на невідомі електронні гаманці через платіжні термінали.

Видурені гроші пішли на електронні гаманці жителів Запорізької та Дніпропетровської областей. Саме туди одразу поїхали наші оперативні групи. Нам спільно з службою безпеки фінустанови вдалося перехопити частину коштів – це вісімдесят тисяч гривень. Їх шахраї не встигли зняти.

Встановили оперативники і особу, яка вигадала шахрайську схему. Підозрюваний наразі відбуває покарання у місцях позбавлення волі Дніпропетровщини. Він засуджений за крадіжки та грабежі. Про збір коштів потерпілим дітям дізнався через інтернет.

До злочину залучив знайомих, яким розповів вигадану історію. Зловмисник розповів товаришам, що виграв велику суму грошей через одну із букмекерських компаній. Проте отримати гроші не може, бо в тюрмі, а тому потрібна їхня допомога.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)