Знайшли у крові: підстрелили Барона, якого оперували в Тернополі (відео)

gazpostach

Знайшли у крові: підстрелили Барона, якого оперували в Тернополі (відео)

У Волочиську невідомі кота підстрелили на подвір’ї, якого потім доправили до тернопільської соціальної клініки.

Господарі назвали домашнього улюбленця Бароном. Знайшли тварину, коли той стікав кров’ю. За яких умов сталось нещастя ніхто не знає, але власники улюбленця, а лікарі нажахані таким випадком.

Кіт переніс операцію у тернопільській соціальній клініці для тварин. Власники Барона вже написали заяву у поліцію, сподіваються, що правоохоронці знайдуть та покарають винного, йдеться в сюжеті Т1 Новини.

 

Підстрелили на власному подвір'ї: у Волочиську від пострілів постраждав домашній улюбленець

Підстрелили на власному подвір'ї: у Волочиську від пострілів постраждав домашній улюбленецьУ Волочиську кота підстрелили на власному подвір'ї. Знайшли його, коли той стікав кров'ю. Господарі назвали домашнього улюбленця Бароном. За яких умов сталось нещастя ніхто не знає, але власники улюбленця, і лікарі нажахані таким випадком. Не розуміють, з яких причин повинна страждати безневинна тварина. Власники Барона вже написали заяву у поліцію, сподіваються, що правоохоронці знайдуть та покарають винного. Щодо стану кота, то він переніс операцію у тернопільській соціальній клініці для тварин. Зараз його життю нічого не загрожує.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 9. Dezember 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)