Як заповнити декларацію тернополянам, які змінили прізвище?

Як заповнити декларацію тернополянам, які змінили прізвище?

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що при заповненні декларації про майновий стан та доходи у рядку 3 «Згідно з даними паспорта» вказуються прізвище, ім’я, по батькові платника податку на доходи фізичних осіб.

У разі, якщо протягом звітного періоду, за який здійснюється декларування, або у  наступномуза ним році таким платником змінено прізвище (ім’я, по батькові), у рядку 3 слід зазначити спочатку нове прізвище (ім’я, по батькові), а в дужках – попереднє прізвище (ім’я, по батькові).

Отже, фізичні особи, які відповідно до норм Податкового кодексу зобов’язані та/або мають право подати Декларацію, починаючи з 1 січня 2018 року повинні звітувати за новою формою Декларації (від 6.06.2017 №556). Граничний термін подання таких декларацій – 2 травня 2018 року. Податкові зобов’язання з податку на доходи фізосіб та з військового збору, зазначені в поданій річній Декларації, фізичні особи зобов’язані сплатити самостійно до 1 серпня 2018 року.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46- 10.
Загрузка...