Злочинна банда на Тернопільщині завербувала у трудове рабство вагітну жінку

gazpostach

Злочинна банда на Тернопільщині завербувала у трудове рабство вагітну жінку

2A97F8D5-51F5-4995-9305-CDA9142D9A4A_cx0_cy3_cw0_mw1024_s_nНа Тернопільщині постала перед судом організована група, яка вербувала та передавала жителів трьох областей у трудове рабство.

Прокуратура Тернопільської області передала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох учасників організованої групи за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2014-2015 років співучасники злочинного угрупування використали скрутне матеріальне становище 17 жителів Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей, щоб передати їх у трудове рабство.

Ввівши в оману жителів Західної України щодо вигідних умов праці та високого рівня заробітку та, уклавши незаконні угоди з власниками теплиць за межами України, зловмисники передали заробітчан для здійснення над ними трудової експлуатації. Серед цих трудових нелегалів були також неповнолітня дівчина та вагітна жінка.

Кримінальне провадження стосовно організованої групи перебуває на розгляді Кременецького районного суду.

Довідково: санкція інкримінованого обвинувачуваним злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)