Зі стрічок мешканка Тернопільщини вишиває пишні букети, в які неможливо не закохатися

gazpostach

Зі стрічок мешканка Тернопільщини вишиває пишні букети, в які неможливо не закохатися

Фото - з сайту Тернополяни

Ваблять ніжністю кольору, пишністю пелюсток квіти, які вишиває стрічками на тканині жителька Борщова на Тернопільщині Галина Канюка.

За допомогою голки жінка вправно населяє стрічки на тканину, роблячи з ніжного атласу голівки троянд, жоржин, маків, ромашок на інших квітів. Про це йдеться на сайті «Тернополяни».

Найбільше умілиця любить відтворювати на тканині троянди – рожеві, червоні, бежеві… Кольористика у жінки – тепла та надзвичайно багата. На картинах жінка вишиває квіти так, що їх хочеться торкнутися і здається, ніби вони живі й пахнуть.

До кожного свого стрічкового полотна жінка підбирає гарну дерев’яну рамочку. Укладені у дерево, квіткові композиції виглядають, наче живі квіти із саду.

—  Багато років тому почала займатися народною творчістю, захопившись рукотворами із бісеру. Та з часом захотілося перекинути свій творчий потенціал у дещо інше русло – вишивку. Якось дізналася про цікаве хобі – вишивання стрічками. Переглянула декілька відеоуроків і взялася за шиття. Не вся пишна рослинність, яку хотіла передати на тканину, виходила ідеально. З часом навчилася робити так добре, що кожна квітка «цвіла» рівно. Звичайно, техніка такого вишивання – не складна, однак є деякі нюанси. Для роботи потрібно використовувати спеціальну голку з широким вушком. Кожну стрічку потрібно вселяти у тканину певним способом. Окрім атласних стрічок, ще використовую капронові і репсові. Картинки в мене поки невеличкі, оскільки для меншої роботи легше підібрати рамку. Загалом на роботу витрачаю до два дні. Інколи, якщо є натхнення, можу зранку сісти за роботу, а ввечері в мене вже готова картина, — поділилася умілиця.

Варто додати, що більшість чудових робіт Галини Канюки прикрашають не лише її власне помешкання, а й оселі деяких мешканців Тернопільщини, які замовляють у жінки рукотвори зі стрічок.

Фото - з сайту Тернополяни
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)