«Жива легенда! Символ незламності українського народу», – Михайло Головко привітав з 90-річчям Ігоря Олещука

gazpostach

«Жива легенда! Символ незламності українського народу», – Михайло Головко привітав з 90-річчям Ігоря Олещука

21 травня 90-річний ювілей відзначив малолітній в’язень сталінських таборів і активний громадський діяч з Тернополя Ігор Олещук.
 
Із днем народженням Ігоря Андрійовича привітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
– Захоплююся такими Людьми, як Ігор Олещук! Жива легенда! Символ незламності українського народу! Справжній борець за Незалежність нашої держави! Інженер, громадський і політичний діяч, член Юнацтва ОУН, дисидент, член ради і голова Тернопільського обласного товариства «Меморіал», старший науковий співробітник Тернопільського історико-меморіального музею політичних в'язнів народився 21-го травня 1931-го року в селі Чорний Ліс на Збаражчині. З 15-ти років Ігор Олещук був активним учасником Організації українських націоналістів. Його псевдо — «Грушка».
Згодом Ігора Олещука засудили до 25-ти років таборів суворого режиму, з них — 8 років він відбув у Воркуті. Працював на цукровому заводі «Поділля» та «Тернопільобленерго». Ігор Олещук — зразок чоловіка-сім‘янина! Разом із дружиною Надією Володимирівною, яка протягом усього життя поруч із ним, виховав трьох синів та вісьмох онуків,  зазначив Михайло Головко.



















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)