Життя між двох колій: на Тернопільщині є незвичне обійстя

gazpostach

Життя між двох колій: на Тернопільщині є незвичне обійстя

Звуки потягів вони розрізняють безпомилково. Це й недивно, бо їхній будинок розташований між двома коліями. Від хати до залізничного полотна усього 5 метрів. Вдень тут курсує більш ніж 35 потягів. Тому до звуків поїзда сім’я Цибульських давно звикла. На незвичному подвір'ї побували і кореспонденти Т1 Новини.

35 разів на день, а той більше, повз цей будинок проїжджають поїзди. Хата на дві сім’ї і по обидва боки – залізничні колії. Раніше тут був будинок колійного обхідника, побудований ще за часів Австро-Угорщини. Згодом сюди стали заселяти працівників колії. Вони реконструювали будівлю і провели водогін. Тепер тут мешкає дві родини. Права половина будинку стала рідною домівкою для сім’ї Цибульських, які оселилися тут 23 роки тому. Для пані Тетяни запитання «Чи не заважають поїзди» - звичне.

- Ми навіть інколи не відчуваємо, що поїзд проїхав. Тут у нас шум не тільки від залізниці, а й автотранспорту, - каже мешканка селища Велика Березовиця Тернопільського району Тетяна Цибульська. - Хіба як вантажний потяг проїде, то земля рухається. Цей будинок ще австрійський, фундамент міцний, тож нема що жалітися.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)