Житловий комплекс на бульварі Куліша в Тернополі – нова, якісна сторінка архітектурного життя міста

gazpostach

Житловий комплекс на бульварі Куліша в Тернополі – нова, якісна сторінка архітектурного життя міста

Житловий комплекс Manhattan, що на бульварі П.Куліша – нова, якісна сторінка архітектурного життя Тернополя.

Одна із секцій комплексу матиме 16 поверхів, що дарує мешканцям унікальну можливість насолоджуватись красою панорами з вікна власної оселі.

Комплекс передбачає повноцінну власну інфраструктуру: підземний паркінг з великою кількістю паркомісць, магазини та об’єкти побутового обслуговування, інтерактивний майданчик для відпочинку дітей та дорослих.

У квартирах будуть великі панорамні вікна, скляні фасади, які нададуть будинку розкішного вигляду, а квартирам у ньому – сонячного світла та відкритого простору. Сучасні планування передбачають застосування технологій відкритого простору open space і підкреслюють європейський архітектурний стиль у будівництві.

ЖК Manhattan розташований у центрі мікрорайону, поруч будинку - духовний центр, школи, садочки, торгівельні заклади, зручне транспортне сполучення зі всіма мікрорайонами обласного центру. Комплекс Manhattan межує з відпочинковим епіцентром на Бульварі Куліша. Неподалік комплексу запланований парк для відпочинку.

ЖК Manhattan - це не лише один з найкрасивіших комплексів Тернополя, це - комфортний простір для якісного рівня життя його мешканців.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)