Житлові кредити стали доступнішими

gazpostach

Житлові кредити стали доступнішими

Фото - з мережі Інтернет

Цьогоріч влада вирішила здійснити комплекс заходів для здешевлення іпотечних кредитів для українців. З ініціативи Президента України Володимира Зеленського постійно ведеться робота задля розширення доступності кредитування житла – від розвитку банківської системи до реформування судів. І ця робота розрахована на кілька років.

На початку червня "Укргазбанк" (банк із часткою держави) оголосив про запуск іпотеки для жителів Харкова під 8,8% річних.

З 1 липня також державний «Приватбанк» почав кредитувати у рамках держпрограми "Доступне житло». Процентна ставка за кредитами на житло становить 9,99% річних.

Строк кредитування – до 20 років, а початковий внесок позичальника - від 30% вартості житла. У рамках пільгової програми українці можуть придбати як житло на вторинному ринку, так і квартири у новобудовах, що введені в експлуатацію. Приватбанк розраховує, що пільговими умовами кредитування зможуть скористуватися понад 300 тисяч українців.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що задекларована урядом України мета зробити іпотеку не дорожче 10% - це тільки перший етап, в подальшому планується ще більше здешевити іпотечну ставку, знизивши її до 5-7%.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)