Жителям файного міста пропонують першими дізнатися, наскільки прозора діяльність Тернопільської міськради

gazpostach

Жителям файного міста пропонують першими дізнатися, наскільки прозора діяльність Тернопільської міськради

Фото - з мережі Інтернет

У середу, 31 березня, о 10.00 стартує онлайн-презентація результатів рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020.

Прозорість діяльності міських рад 100 найбільших міст України традиційно досліджує громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна. Цього року команда програми «Transparent cities/Прозорі міста» оцінила ще й підзвітність 50 міст України.

Детальніше про особливості рейтингів розповів координатор програми «Transparent cities/Прозорі міста» в Західному регіоні Назар Зелінка.

«Прозорість – принцип належного врядування, за якого громадянам забезпечується право на доступ до інформації, і органи місцевого самоврядування займають проактивну роль у розвитку такої можливості. Підзвітність – практична можливість громадян бути залученими до вироблення політик, контролювати й перевіряти діяльність органів місцевого самоврядування, а ті зі свого боку публічно та змістовно звітують про свою діяльність. Все просто: прозорість – це наче скляні двері в офісі, а підзвітність – можливість у них заглядати та навіть заходити у них», — зазначив Назар Зелінка.

Аби долучитися до онлайн-презентації, необхідна попередня реєстрація за посиланням. Напередодні зареєстровані учасники отримають нагадування та лінк на трансляцію події в Youtube та Facebook. Захід буде корисним для представників органів місцевого врядування, державної влади, громадського сектору, ЗМІ, експертів та небайдужих до долі свого міста. Учасники зможуть приєднатися до обговорення проблем співпраці громади та місцевої влади.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)