Жителька Тернопільщини відростила волосся, довжиною 120 сантиметрів

gazpostach

Жителька Тернопільщини відростила волосся, довжиною 120 сантиметрів

Фото - з сайту Шумськ інфо

Волосся, особливо довге і розкішне – краса кожної жінки, зброя для чоловічих сердець. Тож багато жінок – володарок довгого волосся протягом років, іноді замислюються: а чи не змінити зачіску? Адже за ним потрібний особливий догляд, приділяти більше часу, як короткому. Проте Анжеліка Сукеник з Тернопільщини так не думає. Їй волосся не завдає жодних незручностей.

Жінка родом з Великих Дедеркал, проте зараз мешкає у Шумську на Тернопільщині, куди вийшла заміж. При зрості 1 метр 68 сантиметрів її волосся має довжину 1 метр 20 сантиметрів, і в розплетеному стані нагадує більше фату.

– Моє волосся має таку довжину, хоча я не рахую самих кінчиків, яких теж декілька сантиметрів, – каже жінка.

Як зізнається, за свої роки була і з коротким волоссям, навіть неодноразово. Щороку жінка підрізає кінчики, хоча останній рік цього не робила. А зростила таке пишне волосся, починаючи з 18 років. 8 років жінка не відрізала.

 Каже, що особливого догляду за ним не потрібно – миє волосся будь-яким шампунем.

– Який купила у магазині, таким і користуюся, – каже. – Проте завжди роблю маску, теж, яку купила, таку використовую. А наношу її після кожного миття волосся.

Миє Анжеліка волосся два-три рази на тиждень. Намилює тільки саму голову, біля коренів, а коли змиває, то шампунь розходиться по всій довжині волосся.

– Раніше я читала в соцмережах, що намилювати повністю волосся не потрібно, тільки мити корінці при голові, – каже Анжеліка.  – Як маю можливість, висушую волосся феном, як ні – то висихає саме.

Подружжя Сукеників виховує донечку Нінель, якій тільки-но виповнилося 2,5 рочки, а волосся має уже нижче плечей. Тож і не дивно, є до кого вдатися.

Майже завжди Анжеліка Сукеник ходить з заплетеним волоссям, іноді – розпускає. А ще вдячна Тані Кравчук (салон краси «Оленка») за стильну зачіску, яку ви бачите на фото.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)