Житель однієї з громад Тернопільщини нарікає на неправомірне сміттєзвалище в селі (фото)

gazpostach

Житель однієї з громад Тернопільщини нарікає на неправомірне сміттєзвалище в селі (фото)

Світлини з величезними купами сміття біля хутора Заболотці, що на Лановеччині, оприлюднив у фейсбуці Віктор Пасічник

“Майже 1,5 року Борсуківська ОТГ загаджує територію на хуторі Заболотці (р-н піщаного кар‘єру). Навіть після ухвали суду про ліквідацію незаконного смітника КП «Наш Добробут» надалі продовжує звозити туди сміття”, – написав  Віктор Пасічник

Цей пост прокоментував голова у Борсуківської ОТГ Іван Друзь: “Рішення про вивезення ТПВ в дане місце було прийнято Борсуківської сільською радою ще в 1996 році. В рішенні зазначено, що дана ділянка виділена для вивезення побутових відходів з сіл Борсуки, Нападівка, Синівці. Зазначу, що рішення чинне і було прийнято до створення громади. В цьому місці люди вивозили побутові відходи з давніх давен з 1990 років”.

“Питання, ніби-то, захоронення чуми жодним чином документально не підтверджено! Тим більше вивезення відходів не передбачає копання грунту. КП “Наш добробут№ здійснює вивезення відходів згідно чинного законодавства.
Питання облаштування полігону – це питання мільйонних інвестицій. Робота над документацією на даний час проводиться.
Борсуківська об’єднана територіальна громада не має і немала судових позовів, тому коментувати дане питання не буду, усі перевірки стосувалися КП “Наш Добробут”. Питання наявності єдиного сміттєзвалища вважаю правильним, оскільки воно унеможливлює створення десятків стихійних звалищ у громаді”, – резюмував Іван Друзь.

І тут голова каже дещо неправду! Бо є рішення суду, що набрало законної сили від 19 березня 2020 року, про заборону складання відходів на даній ділянці і вимога виконати приписи екологічної іспекції:

" Керуючись статтями 139241-246250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Державної екологічної інспекції у Тернопільській області до комунального підприємства "Наш добробут" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), - задовольнити повністю.

Застосувати до комунального підприємства "Наш добробут" захід реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді тимчасової заборони видаляти тверді побутові відходи на земельні ділянки між селами Синівці та Нападівка Лановецького району Тернопільської області до моменту виконання усіх в повному обсязі вимог припису № 1/2-2-11-3079 від 21.08.2019.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/87645582

Також голова ОТГ пообіцяв надати рішення сесії щодо вивезення сміття на це місце.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)