Журналіст із Тернопільщини проводить онлайнфест борщівської вишиванки у фейсбуці (Відео)

gazpostach

Журналіст із Тернопільщини проводить онлайнфест борщівської вишиванки у фейсбуці (Відео)

Славнозвісний фестиваль “Борщівська вишиванка”, який традиційно проходить у місті Борщеві, цьогоріч не відбудеться через карантинні обмеження. Віртуально і в особливий спосіб його взявся провести відомий громадський діяч, заслужений журналіст України, голова Борщівської РО “Просвіта” Петро Довгошия.

На своїй сторінці у мережі “Фейсбук” він записує відеоблоги, в яких цікаво розповідає історію творення борщівської чорної сорочки, техніки вишиття. Також знайомить глядачів із особливостями фестивалю, традиціями Борщівщини, авторами книг про чорну борщівську сорочку.

Про започаткований ним проєкт журналіст повідомив своїх підписників у мережі.

” Незабаром – друга неділя вересня, а це означає, що настав час етнофестивалю “Борщівська вишиванка”. Шкода, що цього року коронавірус вніс корективи у всю нашу реальність, перетворюючи її у віртуальну. Чи не всі фестивалі та инші масові збори зацікавленого народу переходять у так званий онлайн: ніби є і ніби нема))) Головне – щоб не забути. Позаяк ми, просвітяни, маємо стосунок до цієї дуже цікавої та наймасовішої у році на теренах краю етно – мистецької події, внесемо і свою онлайн – лепту. Наша віртуальна “Борщівська скриня-2020″ нагадає про невимовну красу народної ноші Борщівського краю і посіє надію, що наступний етнофест буде реальним! Віримо! Починаємо!”, – написав Петро Довгошия.

Перегляньте відео із фейсбуку Петра Довгошиї:
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)