Жодних психоактивних речовин у Порошенка не виявили: результати аналізів обох кандидатів у Президенти (Відео)

Жодних психоактивних речовин у Порошенка не виявили: результати аналізів обох кандидатів у Президенти (Відео)

Оприлюднили перші результати аналізів, які здавали Петро Порошенко і Володимир зеленський, готуючись до дебатів.

Результати перших двох аналізів Петра Порошенка виявилися хорошими для нього і його прихильників. У крові та сечі Петра Олексійовича медики не виявили ніяких психоактивних речовин, пишуть "Букви" з посиланням на "Прямий". Володимир Зеленський також оприлюднив результати своїх аналізів.

Залишається ще дослідження волосся кандидата, на що потрібно більше часу. Та як повідомив головний лікар Київської міської нарколікарні Володимир Ярий. за його словами, до 2-х тижнів медики матимуть повний точний аналіз здоров'я Петра Порошенка.

Додамо, Петро Порошенко прийняв виклик свого опонента на виборах Володимира Зеленського і здав аналізи в медпункті НСК "Олімпійський". Ініціатор же здачі аналізів від послуг "Олімпійського" відмовився і здавав кров для обстеження в лабораторії "Eurolab".

То ж Зеленський вже також опублікував результати свого аналізу. Проте із датами його здачі на оприлюднених документах не все зрозуміло: кров кандидат здавав сьогодні, а на результатах написано, що 2 квітня. Після запитань до команди Володимира - опубліковане фото одразу замінили на нове, з сьогоднішньою датою.

 


Загрузка...