Жінки Тернополя кріпили до дерев "ідейні" стрічки

gazpostach

Жінки Тернополя кріпили до дерев "ідейні" стрічки

стрічкиАкцію “Хода віри” провели тернополянки 9 лютого поруч “білого дому”. Представниці слабкої статі кріпили до гілок дерев кольорові стрічки — як символ жіночої солідарності до ідеї Майдану,-пише 20 хвилин.

- Ця акція є доволі важливою, - каже її координатор Марія Чашка. - Все це ініціювали самі тернополянки. Попередньо окремі жінки звернулися до мене із подібною пропозицією. Вони пояснюють, що через сімейні клопоти не мають змоги часто відвідувати віче чи, наприклад, допомагати активістам у адмінбудівлях. Але це — далеко не показник, що вони байдужі до тих протестних рухів, які тривають по країні. Саме таку позицію вони і вирішили сьогодні продемонструвати.

Зі слів пані Чашки, проведена акція не буде одноразовою. Кріпити кольорові стрічки на дерева закликають узагалі по всьому місту. Мовляв, кожна стрічка асоціюватиметься із голосом кожної людини, небайдужої до Майданівських протистоянь.

- Ця акція розпочинається у Тернополі, але її ідею уже підтримали й в інших областях. Тому, сподіваюсь, згодом подібний захід проведуть по всій країні, - зазначила координатор "Ходи віри".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)