Президент України Володимир Зеленський не виключив відновлення Україною співробітництва у військово-промисловому комплексі з Російською Федерацією.

Про це Зеленський заявив вчора. 20 листопада, у Очакові Миколаївської області, відповідаючи на запитання місцевого журналіста про відновлення співробітництва з РФ після встановлення миру на Донбасі.

“По-перше, мені подобається ваш настрій. Коли настрій у суспільстві вже є “ось, коли закінчиться війна, то що будемо робити потім…”. Це дуже гарно, тому що психологічно з вами хочемо закінчити війну найближчим часом.

Я думаю, що правильна відповідь, в принципі, людська відповідь така: що коли ми закінчимо війну, повернемо всі території, ми будемо робити з вами все, що вигідно для України, для економіки України, для робочих місць, для того,, щоб піднімати наші підприємства”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський заявив, що це його пріоритет як очільника держави відповідати за міжнародний вектор України, а не олігарха Ігоря Коломойського.

“Я хотів би, щоб я як президент думав про міжнародні відносини і вектор України все ж таки, а не будь-який бізнесмен.

Мені здається що це правильно. Я, уряд, суспільство, це рішення все ж таки державне”, – відповів Зеленський на запитання журналіста щодо заяв Коломойського про “розворот в сторону Росії”, – сказав Зеленський.