Зеленський: «Ми не можемо вішати людей, хоча іноді дуже хочеться»

gazpostach

Зеленський: «Ми не можемо вішати людей, хоча іноді дуже хочеться»

Володимир Зеленський розповів, що грати президента в серіалі та бути ним - майже одне й те саме, але проблем більше.

Володимир Зеленський розповів, що грати президента в серіалі та бути ним - майже одне й те саме, але проблем більше. Про це він сказав в інтерв'ю The Guardian, - пише Детектор Медіа.

Кадр з фільму

Журналісти зазначили, що в Україні відновлюють свій вплив олігархи, яких телевізійний персонаж Зеленського, можливо, наказав би «повісити чи розстріляти».

«Якщо ми обрали демократію, ми, звичайно, не можемо вішати людей. Хоча! Іноді дуже хочеться. А знаєте, чому? Бо було б швидше. Набагато швидше», - скзаав президент.

Речниця Зеленського Юлія Мендель поспішила додати, що це лише такий жарт. Глава держави погодився із нею, що пожартував.

Президента також спитали, яка різниця між тим, щоб грати очільника країни на екрані та бути ним у реальному житті.

«Це дуже схоже», - відповів Володимир Зеленський.

Він додав, справжня робота президента триває довше і стикається із набагато більшими проблемами, ніж може вписатися в один сезон телевізійного шоу.

«Це правда, що більше проблем. Вони катастрофічні. Вони, вибачте, як прищі 18-річного підлітка. Ви не знаєте, де вони вискочать, або коли», - сказав глава держави.

Також журналісти запитали його, чи не шкодує, що знущався над політиками у своєму телешоу.

«Я зрозумів, що без досвідчених людей неможливо керувати країною. Але ці люди - на середньому рівні. Вони - бюрократи, які знають, куди треба поспішати, що робити, кому доставити папери», - відповів Зеленський.

Нагадаємо, у серіалі «Слуга народа», в якому Зеленський зіграв президента України Василя Голобородька, була сцена, де він нібито розстрілює парламент.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)