Тернопільський актор комічного жанру продався олігарху?

Тернопільський актор комічного жанру продався олігарху?

Представниками кандидата у президенти Володимира Зеленського у Кривому Розі та Тернополі стали коміки Юрій Корявченков та Віктор Гевко відповідно.

Про це повідомили у команді Зеленського у Facebook. “Зустрічайте представників Зе!команди у вашому місті! Представник Зе!команди у місті Кривий Ріг — Юрій Корявченков. Представник Зе!команди у місті Тернопіль — Віктор Гевко”, – йдеться у повідомленні Юрій Корявченков – актор “Кварталу-95”, а Віктор Гевко є автором комедійних серіалів “Одного разу під Полтавою” і “Країна У”.

Коментуючи цю новину відомий військовий журналіст та боєць АТО з Тернополя Михайло Ухман зауважив:

Ще донедавна VIP Тернопіль був моєю улюбленою гумористичною командою, хоча потім Загорецька Людмила Степанівна, теж стала поряд з ними.

Я любив тернополян за їхній правдивий гумор, колоритність та українську мову. Я думав, що вони з когорти тих, хто не продається. Проте ефіри на 1+1 коштують надто дорого. І Зеленский це дав ясно зрозуміти.

Один з учасників "віпів"- Віктор Гевко - став представником Зеленського в Тернополі. Я не знаю, як це охарактеризувати цензурними словами?

Далекоглядністю і якою принциповою позицією- це не назвеш. Озвучувати інші позиції - не хочу.

Надіюсь, що ЗЛС- не повторять долі "віпів" - не продадуться і залишаться народними..

Тернополяни, я бажаю вам приємного спілкування з Гевком.

 
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)