Збив людину після фестивалю і сидітиме за гратами учасник АТО

gazpostach

Збив людину після фестивалю і сидітиме за гратами учасник АТО

4 роки сидітиме в тюрмі 28-річний Володимир Б. за скоєну аварію, внаслідок якої загинув його 59-річний земляк.

За вироком Монастириського райсуду сидітиме за гратами 28-річний учасник АТО за скоєну ним ДТП. Чоловік в стані сильного алкогольного сп’яніння сів за кермо старих “Жигулів” із несправними гальмами ще й з різними колесами, інформує "Номер один".

Яяк повідомили у прес-службі Тернопільського апеляційного суду, після відбуття покарання автопорушнику ще 3 роки заборонено сідати за кермо. За щасливою випадковістю під час дорожньої пригоди не постраждали пасажири авто – маленький син та сестра Володимира.

Отож, 4 серпня 2018 р. близько опівночі обвинувачений разом із маленьким сином та сестрою повертався із Всеукраїнського фестивалю “Дзвони Лемківщини” додому, до Монастириської. Наблизившись до перехрестя в центрі містечка, горе-водій збив 59-річного чоловіка, який переходив дорогу по “зебрі”.

Відчувши удар, зупинився, вийшов з авто, підбіг до потерпілого. Побачивши, що той весь у крові, крикнув сестрі викликати “швидку”. На жаль, лікар бригади швидкої допомоги вже нічим не міг допомогти перехожому — той помер від отриманих травм.

Володимир допоміг санітару завантажити тіло в машину та поїхав слідом за ними. Щоправда, по дорозі сильно розплакався син, тож батько взяв його на руки і поніс додому, залишивши в авто сестру чекати поліцію.

Винуватець ДТП неодноразово публічно вибачався перед вдовою загиблого, намагався примиритися з нею та компенсувати моральні збитки, щиро каявся.

Але жінка наполягала, щоби Володимир свою провину спокутував за ґратами. Не зважила на те, що він воював на сході України під час антитерористичної операції, має на утриманні двох малолітніх дітей, дружину-інваліда, а його бабуся, яка проживає разом з родиною, перебуває на лікуванні.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)