Заява синоду Вселенського патріархату щодо Святого Причастя під час коронавірусу

gazpostach

Заява синоду Вселенського патріархату щодо Святого Причастя під час коронавірусу

Святий та Священний Синод Вселенського патріархату, скликаний під головуванням Його Всесвятості Вселенського патріарха Варфоломія, серед інших питань, ретельно обговорив факти про вірус COVID-19 (коронавірус) і з почуттям пастирської відповідальності відзначив таке:

1) Незважаючи на серйозність ситуації, рекомендується розсудливість, терпіння та уникнення паніки.

2) Церква виявляє і продовжує виявляти повагу до медичної науки. Таким чином, Церква закликає всіх віруючих дотримуватися офіційних директив Всесвітньої організації охорони здоров'я та відповідних рекомендацій і законодавчих норм, виданих цивільними органами відповідних країн.

3) Вселенський патріархат висловлює подяку всім, хто самовіддано працює у кожному секторі охорони здоров’я: медичному, медсестринському та дослідницькому, - аби протистояти цій новій пандемії та долати її.

4) Свята Вселенська Церква Христова знає з досвіду своєї двотисячолітньої історії, що Святе Причастя є "протиотрутою до смерті", і залишається непохитною у православному вченні щодо Святої Євхаристії.

5) Само собою зрозумілим вважається, що віра в Бога, як трансцендентність людського розуму, а не як його заперечення, разом з молитвою зміцнює кожного християнина у його духовній боротьбі. Тому Константинопольська Церква-Матір закликає своїх духовних дітей у всьому світі активізувати свої молитви, щоб завдяки Божій підтримці та благодаті ця сучасна скорбота була подолана.

11 березня 2020 року

Від головного секретаріату
Священного і Священного Синоду

CommuniqueThe Holy and Sacred Synod of the Ecumenical Patriarchate, convened under the presidency of His All-Holiness...

Gepostet von Ecumenical Patriarchate am Mittwoch, 11. März 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)