Завтра у Тернополі скликають "Віче очищення"

gazpostach

Завтра у Тернополі скликають "Віче очищення"

театр майдан3«Віче очищення» – мітинг саме під такою назвою 19 січня скликають о 14 годині на Театральному майдані Тернополя. Традиційний час проведення заходу змістили через святкування Йордану у місті.

Спричинена активізація дій опозиційних сил у Тернополі подіями «чорного четверга» у Києві, стверджують у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода».

- Закликаємо усіх тернополян прийти на Театральний майдан і разом виступити проти диктатури режиму, – наголошують у Штабі національного спротиву Тернополя. – Прийшов час очистити Україну!

Нагадаємо, у Тернополі масові зібрання на Майдані відбуваються щодня о 17 годині, а також – кожної неділі – о 12 годині.

- Ми стоїмо тут, щоби зламати цю систему, зламати хребет Партії регіонів, – казав керівник Штабу національного спротиву Тернополя, голова обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра 12 січня. – Тут, на Майдані, ми пліч-о-пліч із представниками громадських організації та мешканцями краю. Разом ми боремося проти злочинної антиукраїнської банди. Ми маємо триматися разом і не піддаватися провокаціям.

Він також закликав усіх підтримати бойкот продукції представників Партії регіонів.

- Другий місяць стоїть столичний Майдан, – нагадав політик. – Він і надалі потребує нашої підтримки, потребує чоловічої сили, потребує жіночих рук на кухні, потребує коштів та теплих речей! Тому я звертаюся до всіх: не будьте байдужими, їдьте в Київ і підтримуйте активістів!

Джерело:7 ДНІВ

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)