Завдяки програмі «Велике будівництво» у с. Слобідка збудували новий дитячий садочок

gazpostach

Завдяки програмі «Велике будівництво» у с. Слобідка збудували новий дитячий садочок

У с. Слобідка завершили будівництво сучасного дитячого садочка, який розрахований на 25 місць. У рамках робочого візиту у Козлівську ОТГ голова обласної державної адміністрації Володимир Труш  відвідав заклад.

«Ще у 90-х у Слобідці працював садочок. Згодом його закрили. У 2008 році розпочали будівництво нового закладу, але згодом призупинили через брак коштів. Мешканці села втратили надію, що коли-небудь вдасться добудувати садочок. Але завдяки президентській програмі «Велике будівництво» вдалося завершити об`єкт. Наразі усі будівельні роботи завершено. Приміщення нове, сучасне, комфортне. Набираємо працівників та ще закуповуємо необхідне обладнання», - зазначив голова Козлівської ОТГ Володимир Колісник.

За його словами, на об’єкті збудовано цоколь, І та ІІ поверхи, проведено панельні перекриття між поверхами, встановлено дах, електропроводку, каналізаційну мережу, металопластикові вікна. Також проведено внутрішні роботи, штукатурення, гідро- та пароізоляцію, утеплення фундаментів, встановлено мережі водопостачання та водовідведення, тепло- та газопостачання. Виконано роботи з благоустрою та озеленення території.

«Загальна вартість проєкту -  11 млн грн. Але наразі садочок ще не відвідують діти. Сьогодні ми поспілкувалися з головою громади, і він пообіцяв, що всі проблемні питання будуть вирішені і найближчим часом заклад зможе повноцінно працювати. Держава виконала всі свої зобов`язання, всі будівельні роботи підрядна організація виконала вчасно і якісно. Крім того, відкриття садка – це ще й додаткові робочі місця для жителів громади», - зазначив Володимир Труш.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)