Завдяки коштам ДФРР реконструювали корпус майстерні Тернопільської школи мистецтв

gazpostach

Завдяки коштам ДФРР реконструювали корпус майстерні Тернопільської школи мистецтв

У Тернопільському ліцеї №21 – спеціалізованій мистецькій школі імені Ігоря Герети реконструювали корпус майстерні з надбудовою. Ремонтні роботи провели за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

У навчальному закладі працює 9 педагогічних працівників та навчається 840 учнів. Відтак, щоб діти змогли опановувати профільну мистецьку освіту, обладнали спеціальні танцювальні, музикальні класи.

«Дуже важливо, щоб в школі діти отримували не лише базові навички, а й змогли розвиватися всебічно. Опановувати мистецтво. Так минулого року ми реконструювали корпус майстерні. Кошторисна вартість проєкту - 8 769 тис. грн. Відтак учні можуть здобувати мистецьку освіту у спеціалізованих класах. Зокрема навчатися грі на фортепіано, на ударних, струнно-смичкових, духових інструментах, займатися хореографією тощо. І ми бачимо результати - перемоги дітей на конкурсах всеукраїнського, міжнародного рівня», - зазначає голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Додамо, що 27 листопада 2018 року наказом Міністерства освіти і науки України ліцею присвоєно статус експериментального освітнього закладу Всеукраїнського рівня. Відтак у ліцей учні здобувають повну загальну середню освіту одночасно з початковою та профільною мистецькою.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)