Засуджена у Збаразькій виправній колонії зустрілася зі своїми неповнолітніми доньками (ФОТО)

gazpostach

Засуджена у Збаразькій виправній колонії зустрілася зі своїми неповнолітніми доньками (ФОТО)

S1460001Серед населення широко поширена помилкова думка про те, що коли жінка в місцях позбавлення волі, то це тягне за собою повну втрату зв'язку з дітьми, сім’єю, вона робиться черствою і байдужою. Однак це зовсім не так, в місцях позбавлення волі створені всі необхідні умови для виправлення і ресоціалізації...

У Збаразькій виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) відбулася зустріч засудженої Б.., з неповнолітніми дочками, які навчаються в Новосільській обласній комунальній спеціальній загально-освітній школі-інтернат. Зустріч була організована співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи, вихователем даного закладу та сім'єю священослужителя Бучацького району, в якого жінка проживала до засудження.

Дітки до цієї зустрічі готувалися заздалегідь, вони залюбки передали матусі свої малюнки та аплікації.

S1460010

S1460015

В колонії засуджена Б.., працює на виробництві у швейному цеху, вона накопичує на свій особовий рахунок гроші та має бажання до 8 березня надіслати посилку з солодощами для своїх улюблених донечок. Останнім часом засуджена не допускає порушень режиму, хоча постійно потребує контролю зі сторони адміністрації, оскільки перебуває на профілактичному обліку у психолога установи.

На завершення хотілося б додати, що основними завданнями ресоціалізації засуджених є розвиток їх здатності до встановлення адекватних стосунків з оточенням, обов’язковості і відповідальності, підвищення самосвідомості та самооцінки, допомога у виробленні реальних життєвих планів.

Людмила Леськів,
заступник начальника установи із СВПР
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)