За що Петро Заставний хотів подати в суд на тернополянку (Фото)

gazpostach

За що Петро Заставний хотів подати в суд на тернополянку (Фото)

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про купівлю бургерів з пліснявою. Як виявляється, усе це — не правда.

Повідомлення про те, що Людмила Шкабар придбала у пабі «Пасаж Адлера» несвіжий гамбургер, спочатку з’явилося у спільноті «Тернопільські плітки», повідомлення згодом надрукували і у місцевих ЗМІ, пише Терен.

— Це не сир дор блю, дорогі мої, це пліснява! Яка аж ніяк не утвориться на свіжопеченому хлібі за один день! І ця цвиль була на двох бургерах, не тільки на одній булочці. Цікаво, скільки таких бургерів вчора з’їли в Тернополі? А якщо б це з’їла дитина чи вагітна жінка або ж алергік? – написала Людмила Шкабар.

Однак уже через декілька годин власник закладу Петро Заставний спростував таку інформацію.

— Після вашого посту, ми зі свого боку перевірили весь ряд продуктів і зрозуміли, що це все таки був сир дор блю. Вже шість місяців рецептура не міняється і подається бургер із соусом «Блю Чіз» і це знають всі наші відвідувачі, — пояснив Петро Заставний.

Для підтвердження інформації ресторатор відзняв відео, у якому теж скуштував такий же гамбургер та перевірив на камеру його склад, показавши глядачам, що те, що виглядає, як пліснява, насправді і є «Блю Чіз».

— Якщо ви не звернетеся до мене до кінця дня для врегулювання ситуації, ми змушені будем звертатись за захистом своїх прав до суду, — написав Петро Заставний.

Після чого дівчина вибачилася за свою помилку та видалила пост із мережі Інтернет.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)