Запровадження християнства – це свято торжества української державності, духовного і культурного злету, – Віктор Овчарук

gazpostach

Запровадження християнства – це свято торжества української державності, духовного і культурного злету, – Віктор Овчарук

28 липня відзначали День Хрещення Русі-України

З цієї нагоди до жителів Тернопільщини звернувся голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

– Це благословенне свято  відзначається   у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, який зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього та правди.

Запровадження християнства на наших теренах – це не тільки свято християн, це свято торжества української державності, духовного і культурного злету, запорука успішної демократичної модернізації українського суспільства.

Майже два роки тому українці здобули ще одну перемогу – постала Єдина Помісна Православна Церква, як це було понад тисячу років тому. Томос про автокефалію довершив утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпив релігійну свободу та став ще одним символом нашої незалежності та національної безпеки.

У ці дні ми молимося за єдність українського народу, за мир і благополуччя кожного. Нехай віра була, є і буде для наших людей життєдайною силою, яка допомагає вистояти, зберегти свої традиції та ідентичність.

Бажаю всім добра і мудрості, Божої Благодаті у ваших трудах і починаннях. Нехай Бог береже усіх нас і нашу Державу! – зазначив Віктор Овчарук.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)