Занурились у мистецтво: в духовному центрі Тернопільщини милувалися історичними портретами

gazpostach

Занурились у мистецтво: в духовному центрі Тернопільщини милувалися історичними портретами

Фото - з сайту "Терен"

У Марійському духовному центрі у Зарваниці учасники VI Всеукраїнського образотворчого пленеру зустрілися з вихованками колегіуму для дівчат «Знамення».

Зустріч відбулась у рамках VI Всеукраїнського образотворчого пленеру, на якому художники з різних куточків України пишуть 11 історичних портретів українських гетьманів, полководців та духовних осіб.

Зараз пленер добігає кінця. А напередодні в гості до художників завітали вихованки колегіуму для дівчат «Знамення», які разом із заступником директора колегіуму Вірою Шпуняр та вихователем Надією Мельник прийшли подивитися, як творять знані в Україні митці. Керівник пленеру, викладач Теребовлянського коледжу культури і мистецтв, заслужений художник України Микола Шевчук розповів про ідею таких пленерів, започаткованих ще шість років тому.

Також Микола Шевчук  запросив вихованок колегіуму «Знамення» переглянути деякі полотна українських гетьманів, написаних учасниками пленеру та свіжу роботу народного художника України Богдана Ткачика – автора портрета патріарха Любомира Гузара.

Фото - з сайту "Терен"
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)