У Тернополі сильно допомогли тим, хто дуже скоро хоче вийти заміж

gazpostach

У Тернополі сильно допомогли тим, хто дуже скоро хоче вийти заміж

index2У Тернополі запускають пілотний проект «Шлюб за добу». Він стартує 1 березня.

Тернополянам не доведеться чекати 30 днів – свідоцтво про одруження видаватимуть одразу після подання заяви, а протягом 24 годин дані будуть у реєстрі.

Проект Уряду зі спрощеної процедури реєстрації шлюбу вже пів року діє у найбільших туристичних містах України - Києві, Львові, Одесі та Херсоні. Тепер можливість одружитися за добу отримають і тернополяни. Тернополяни визнають - це значно зручніше, ніж чекати своє черги в РАГСі 30 днів, а то і більше. Однак не всім до вподоби нововведення. Мовляв, шлюб – річ серйозна, тож місяць на роздуми не завадить. Окрім цього, кажуть, спрощена процедура буде вигідна шахраям.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Інтернеті набуває популярності кумедна історія про чоловіка, який щоночі тягнув поїзд до Тернополя


Шлюб - це така справа, у якій не потрібно поспішати. Все треба добре обдумати. Це ж не на один день одружуєшся. Тому, перш ніж робити такий важливий крок треба час, аби обдумати - переконаний тернополянин Сергій Степанченко.

А чому б і ні? Якщо люди наважилися на такий крок, значить вони готові. Вони ж пішли в РАГС не одразу після знайомства. Перед тим спілкувалися, проводили разом час. Тому проект «Шлюб за добу» - цікаво, - зазначає тернополянка Юлія.

Засвідчити свій шлюб можна буде за межами звичного офісу, для цього пропонують приміщення Українського дому «Перемога». Мінус пілотного проекту – молодятам це коштуватиме не дешево. Про це нагадує tgn.in.ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)