Замість звичної шкільної лінійки – танцювальні флешмоби, співи (Відео)

gazpostach

Замість звичної шкільної лінійки – танцювальні флешмоби, співи (Відео)

Свято Останнього дзвоника поблизу Тернополя відбулося по-особливому.

Танцювальний флешмоб замість шкільної лінійки. У селі Лозова на Тернопільщині оригінально відзначили Останній дзвінок, повідомляє "Тернопіль1".

Незвичне свято здивувало присутніх, задоволені й самі школярі. Але звісно були і сльози, на шкільному подвір'ї не стримували емоцій ні школярі, ані їхні батьки та вчителі.
Малеча у вишиванках, з нетерпіння чекає літніх канікул. Старшокласники заклопотані. Усі з квітами. Останній дзвінок у Лозівській школі святкували на подвір’ї з піснями і танцями.
Найважче - одинадцятикласникам. Вони з радістю дивляться на розваги молодших школярів. Але розуміють - більше вони не учні. Сьогоднішнє шкільне свято для них останнє. Попереду ще два ЗНО та випускний.

Ні школярі, ні батьки не стримували емоцій: на Тернопільщині пролунав останній дзвінок

Ні школярі, ні батьки не стримували емоцій: на Тернопільщині пролунав останній дзвінокТанцювальний флешмоб замість шкільної лінійки. У селі Лозова на Тернопільщині сьогодні прозвучав останній дзвінок. Оригінальне свято здивувало присутніх, задоволені і самі школярі. Але звісно були і сльози, на шкільному подвір'ї не стримували емоцій ні школярі, ані їхні батьки та вчителі. Дощ святу не завада. Щоправда, трішки його відтермінував. Малеча у вишиванках, з нетерпіння чекає літніх канікул. Старшокласники заклопотані. Усі з квітами. Останній дзвінок у Лозівській школі святкували на подвір’ї з піснями і танцями.Найважче сьогодні одинадцятикласникам. Вони з радістю дивляться на розваги молодших школярів. Але розуміють - більше вони не учні. Сьогоднішнє шкільне свято для них останнє. Попереду ще два ЗНО та випускний.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 24. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)