Залишилася маленька дочка: з’явилися нові подробиці про загиблу захисницю України

gazpostach

Залишилася маленька дочка: з’явилися нові подробиці про загиблу захисницю України

Загибла від снайперської кулі в зоні проведення Операції Об'єднаних сил на Донбасі військова Ярослава Никоненко служила в охороні Генерального штабу ЗСУ та була родом із Полтавської області.

Подробиці про вбиту військовослужбовця повідомляє "Новинарня".

Відзначається, що Никоненко народилася 25 серпня 1983 року в Миргороді на Полтавщині. Вона – дочка воїна батальйону "Айдар", ветерана Афганістану Сергія Никоненка, який загинув 18 січня 2015 у результаті обстрілу російськими окупантами з РСЗВ "Град" села Трьохізбєнка.

Тоді після 3 години ночі кілька снарядів потрапили в приміщення сільської школи, а 52-річний солдат-доброволець Никоненко прикрив собою комплекти патронів, чим вберіг не одне життя. Сам отримав важкі поранення і помер у лікарні міста Щастя.

Загибла військова у всьому підтримувала батька і після його смерті стала займатися волонтерством, а незабаром і сама пішла на фронт. Там вона була прикомандированою.

Никоненко служила в 101-й бригаді охорони Генштабу ЗСУ (це елітне з'єднання з ППД у Києві, яке підпорядковується безпосередньо начальнику Генерального штабу – головнокомандувачу Збройних сил України).

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) повідомив у Facebook, що у загиблої військової залишилася дочка.

Анатолий Штирлиц@Shtirlitz53

Солдат Никоненко Ярослава сьогодні загинула від підступної ворожої снайперської кулі у зоні проведення ООС. Вічна пам'ять тобі.
Допомога родині: картка сестри Ніконенко Богдани Сергіївни 5168 7427 1943 9899
Донька залишилася без матері...

Переглянути зображення у ТвіттеріОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)