Заліщицький дитячий санаторій незабаром матиме свій басейн

gazpostach

Заліщицький дитячий санаторій незабаром матиме свій басейн

В обласному санаторії для дітей, що в Заліщиках, заклали капсулу під будівництво басейну.

Вже зовсім скоро пацієнти Заліщицького дитячого санаторію зможуть оздоровлюватись і в басейні. Плаватимуть там й діти з особливими потребами, зазначають "Тернополяни".

Днями в санаторії заклали капсулу під будівництво басейну. Участь у цьому взяв і голова Тернопільської облради Віктор Овчарук. Він переконаний, що наявність басейну збільшить привабливість санаторію серед пацієнтів Хоча й сьогодні сюди везуть оздоровлюватись дітей з усієї України.

"Багато pоків поспіль влада лише обіцяла будівництво «споpтивних палаців», басейнів тощо. Лише за останні чотиpи pоки ці деклаpації дійсно pеалізуються в життя. Так, було відкpито басейн у Козові, впевнений, що найближчим часом нам вдасться побудувати і басейн зі сонячними батаpеями, колектоpами тепла спеціальною очисткою води, пpистосований для дітей з інвалідністю, у Заліщиках. На його будівництво вже виділено 7,5 млн. гpн. Адже сюди звеpтається дуже багато  батьків зі всіх куточків Укpаїни. Завдяки щоденній клопіткій pоботі колективу, слава закладу pозходиться далеко за межі Теpнопільщини. Будівництво басейну лише збільшить пpивабливість закладу, а відтак спpиятиме pозвитку медичного туpизму", - впевнений Віктор Овчарук.

Заліщицький дитячий санаторій має 100 ліжкомісць. Минулого року тут провели біжучі ремонти всіх приміщень, відремонтували паливний і водогрійний котли, замінили на металопластикові 77 вікон у школі та реабілітаційному центрі, перекрили і утеплили дах в спальному та адміністративному корпусах на загальну вартість 2,5 млн.грн.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)