Загиблий чемпіон Андрій Пушкар – у 8-хвилинному ролику (Відео)

gazpostach

Загиблий чемпіон Андрій Пушкар – у 8-хвилинному ролику (Відео)

Про чемпіона світу Андрія Пушкаря, який загинув у ДТП, презентували відеоролик.

Про найсильнішого і найтитулованішого армреслера планети, кременчанина Андрія Пушкаря, який загинув в автокатастрофі, відзняли і продемонстрували 8-хвилинний відеоролик, повідомляє "Терноград".

В ролику розповідають про перемоги й поразки, важку працю знаменитого спортсмена, його плани та мрії. Також відео показує Андрія таким, ким його бачило дуже вузьке коло близьких людей – люблячим та дбайливим чоловіком і татом.

"Відеоролик змонтований та продемонстрований організаторами «Кубку Пушкарів». Подивіться, яка це величезна Андрійова праця, важкі поразки і складні перемоги. Ніяких випадковостей у Андрія не було, тільки піт і кров та  сильні люди світу серед суперників," – коментує ролик начальник управління сім`ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур. 

https://www.facebook.com/viktor.matsykur/videos/10214861285739977/

Це відео ще раз доводить те, що хоч страшна трагедія забрала Андрія Пушкаря з життя, його нічого не забере з пам’яті кожної людини, котра була з ним знайома. По собі він залишив величезний спадок, його приклад і надалі надихатиме молодь на спортивні звершення.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)