Заблокований екіпаж корвету "Тернопіль" залишається вірним присязі, але просить українську владу активізувати дії

gazpostach

Заблокований екіпаж корвету "Тернопіль" залишається вірним присязі, але просить українську владу активізувати дії

rp_MAN-5-1-014.jpg-корабель-300x225.jpgЗа телефонними повідомленнями джерел Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України та за публікаціями українських ЗМІ сьогодні, 20 березня 2014 року, ситуація в Севастопільській базі дуже важка, і критична

На багатьох суднах допоміжного флоту (буксири і т.ін.) піднято російські прапори, вірними присязі Україні залишаються бойові одиниці наших ВМС шо блоковані у Севастополі. Блокада не може продовжуватись до безкінечності. Оскільки наші кораблі за міжнародними морськими законами мають право екстериторіальності і є майном України, то на них не може поширюватися ніяка проголошена «націоналізація нелигітимною владою Криму».Про це звичайно знають і російські моряки ЧФ і у Москві. Та на практиці цивільні в масках, що позиціонують себе як «самоборона Криму», ймовірно,будуть діяти методами «цивільних» захоплень, під час яких моряки за корабельними статутами не мають права  застосувати зброю, а російські військові вже заходять згодом.

Голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України,  військовий історик Ігор Крочак каже:

- Я, як військовий історик, стверджую, що фактично за допомогою Російської Федерації кримська влада провела блокаду українських військово-морських сил. Система життєзабезпечення наших кораблів має межі по паливо-мастильних матеріалах, воді. Отож ,на моє глибоке переконання центральній владі у Києві потрібно  максимально активізувати свої дипломатичні зусилля і приймати непопулярні рішення. Світове співтовариство має усіма можливими способами домогтися допуску у Крим спостерігачів для розв’язання проблеми оцінки ситуації і початку реального діалогу про подальшу долю корабельного складу ВМС, найновіші одиниці якого побудовані на гроші Незалежної України, а не СРСР. На наші з Вами гроші, шановні українці.  Військові моряки дякують усім за справжню  підтримку. Військово-морський прапор ВМС ЗС України на протичовновому корветі «Тернопіль» піднятий високо на гафелі щогли корабля, а екіпаж залишається вірний присязі, як і екіпажі інших бойових одиниць..
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)