За власні гроші жителі села ремонтували вулицю

gazpostach

За власні гроші жителі села ремонтували вулицю

За свої гроші відремонтували дорогу на власній вулиці жителі села Свидова Чортківського району. Не один раз місцеві мешканці зверталися до голови селищної ради з проханням допомогти з ремонтом, адже вулички населеного пункту вкриті ямами на болоті. 

Але час йшов, а результату не було. Від місцевої влади громада не отримала ні грошей, ні матеріалів. Зі своєю проблемою залишилися наодинці.

Чекати і вірити обіцянкам про ремонт набридло. На початку весни жителі однієї з вулиць вирішили відремонтувати дорогу своїми силами і коштом.

"Мешканці вулиці здали на ремонт, домовилися про необхідні матеріали і почали працювати, - розповідає місцевий житель Іван Шевчук. - З лопатами стояли усі - чоловіки, жінки і навіть діти".

Не обійшлося і без допомоги одного з приватних підприємців. Керівник ПАП "Фортуна" погодився безкоштовно надати техніку та допомогти громаді в облаштуванні дороги.

Два тижні знадобилося свидовчанам, щоби привести 300 метрів шляху до належного стану. Люди  довели, що можна зробити все, було би бажання.

Громада все ж надіється, що місцева влада виділить кошти та відремонтує інші вулички та дороги села Свидова.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)