За ці гроші не можна вижити: тернополянин просить Зеленського про пенсійну надбавку

gazpostach

За ці гроші не можна вижити: тернополянин просить Зеленського про пенсійну надбавку

Фото - з мережі Інтернет

Тернополянин Сергій Цитриков написав петицію про пенсійну надбавку.

За словами хлопця, який має інвалідність та пересувається на колясці, він не може вижити за 1560 гривень у місяць. Сергію призначили пенсію у 2017 році, після того, як він отримав травму хребта. Розмір пенсії 1560 гривень, яка вміщує і надбавка в сумі 150 гривень.

Відтак йому нічого не залишилося, як звернутися до Володимира Зеленського, щоб той пішов на зустріч. За петицію можна голосувати ще 80 днів.

Тернополянин написав Президенту, бо не може вижити за 1560 гривень у місяць

Тернополянин написав Президенту, бо не може вижити за 1560 гривень у місяцьТернополянин написав петицію про пенсійну надбавку. Її зареєстрував на сайті представництва Президента. Сергій Цитриков просить зобов'язати Пенсійний Фонд України, щоб той дотримувався постанови Кабінету Міністрів України “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян”. Також хоче зобов'язати Кабінет Міністрів України щоб вони проіндексували суму надбавки до пенсії, яка з 2008р. непроіндексовувалась. Зі слів автора петиції, сума, яку отримують - мізерна – 150 гривень. Спонукала звернутись до глави держави особиста історія. Сергію призначили пенсію у 2017 році, після того, як він отримав травму хребта. Розмір пенсії 1560 гривень, яка вміщує і надбавка в сумі 150 гривень. Каже, за такі гроші, маючи двох дітей, вижити неможливо. Відтак йому нічого не залишилося, як звернутися до Володимира Зеленського, щоб той пішов на зустріч. За петицію можна голосувати ще 80 днів.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 13. November 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)