За іноземців, які залишились в Тернополі після випуску з університету, відповідальний виш

За іноземців, які залишились в Тернополі після випуску з університету, відповідальний виш

Хто має простежити, щоб вчорашні студенти-іноземці виїхали з країни?

В період завершення навчального року міграційна служба нагадує, що посвідка на тимчасове проживання в Україні, яку іноземці отримують навчаючись у нас, діє лише поки вони є студентами. Після закінчення вишу іноземці зобов’язані покинути територію нашої держави, пише "Ровесник" з посиланням на міграційну службу Тернопільщини.

Протягом 7-ми днів після скасування посвідки екс-студенти повинні виїхати з України. Подальше їхнє перебування важається нелегальним і за це передбачено адміністративну відповідальність.

Працівники управління міграційної служби області зазначають, що ВНЗ як юридичні особи, що приймають іноземців, повинні забезпечити своєчасне роз’яснення їм прав, свобод і обов’язків, передбачених законодавством України. Адміністрація вишу також відповідальна за своєчасне оформлення документів на право їх перебування в Україні, пересування по території країни та виїзд з нашої держави після закінчення даного терміну. За порушення цих правил навчальні заклади несуть адмінвідповідальність.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)