Наливайченко: Фальсифікації виборів відбуваються, як за часів Януковича 2011-12 років

Наливайченко: Фальсифікації виборів відбуваються, як за часів Януковича 2011-12 років

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що на виборах до місцевих об‘єднаних територіальних громад зафіксовано найгірші злочинні практики: підкуп виборців, каруселі, залякування людей.

«30 квітня відбулася друга хвиля виборів до об’єднаних територіальних громад. Я сам проїхав з активістами руху «Справедливість» і бачив порушення особисто. Козелецький район Чернігівської області. Знаєте, що там відбувалося замість нормальних виборів? Джипи без номерів, в яких бриті титушки залякували виборців. Позбавляли людей їхнього конституцвйного права проголосувати за свого обраного кандидата», - наголосив Наливайченко.


Тернополяни вже з’їли півкілометрову ковбасу (Відео)


Також він навів інші обурливі приклади, коли на Черкащини вкидають бюлетені пачками, аби зірвати вибори, а на Закарпатті з метою залякування кандидата на посаду міського голови і який має 30 відсотків підтримки людей, спалюють машину.

«Зараз на дворі 2017 рік. Ми вимагаємо засудження Януковича. А в нас знову залякують виборців, роздають по 300 гривень за голос, підвозять на машинах-знову "каруселі". Знову вкиди бюлетенів. Навіть повернулася практика заклеювання камер відеоспостереження, там де вони ще залишилися на дільницях. Знов повернулися фальсифікації виборів, які так обурювали всіх нас в 2011-12 роках», - зазначив Наливайченко.

Він наголосив, що відповідальність влади - позбутися найгірших злочинних практик. Усі задокументовані факти мають бути розслідувані.

«Не може бути ситуація в країні, коли ми всьому світу говоримо, що ми покараємо злочинців часів Януковича, але в той же час на весь світ демонструємо, навіть на місцевих виборах кричущі порушення: знов титушки, залякування, підкуп виборців», - підкреслив лідер руху «Справедливість».

Усі факти правопорушень на виборах Наливайченко пообіцяв передати до міжнародних інституцій.
Загрузка...