За авто на “лисій” шині тернопільські водії можуть залишитись без прав

За авто на “лисій” шині тернопільські водії можуть залишитись без прав

За їзду на “лисих” колесах заберуть права на півроку.

Якісна, нова гума є важливим фактором безпеки на дорозі. Наявність глибокого, не стертого протектора — гарантія надійного зчеплення з дорогою, скорочення гальмівного шляху тощо, інформує "Dexpens".

Особливо важливі у дотриманні безпеки - нові шини на мокрій та слизькій дорозі. Якісне щеплення з дорожнім полотном — гарантія курсової стабільності автомобіля на швидкості та поворотах.

Як повідомляє “Дорожній адвокат”, правилами дорожнього руху забороняється керування транспортним засобом з рівнем протектора нижче дозволеного (для легкових машин глибина не менше 1,6 мм)

При встановлені такого порушення поліція виписує штраф у розмірі 340 грн. Також поліція має повне право затримати автомобіль до повної заміни шин з відповідною глибиною протектора.

Якщо таке порушення здійснене повторно впродовж року, то водія можуть позбавити прав на керування транспортним засобом на строк від 3-х до 6-ти місяців.

Серйозніші покарання можуть бути при виникненні ДТП за участю авто на “лисій” гумі. Крім того, страхова компанія автоматично відмовить вам у страховій виплаті. І усі понесені збитки водієві доведеться покривати з власної кишені.


Загрузка...