Екскурсії Тернопіллям пропонують за 250 гривень

gazpostach

Екскурсії Тернопіллям пропонують за 250 гривень

Зробити Тернопіль туристичним планують організатори проекту "Вихідні у Тернополі", який стартує вже цієї суботи. Суботні та недільні екскурсії організовуватимуть для туристів, так і для місцевих жителів. Таким чином ідейники проекту планують запросити до Тернополя 10 тисяч відвідувачів - пише Доба.
Перша виїзна екскурсія відбудеться вже нині. Організатори проекту планують показати туристам закриті туристичні об'єкти Збаража та Вишнівця.

— У приклад завжди ставлю місто Львів, як там за 10-15 років значно збільшилася кількість туристів. На жаль, коли туристи зараз приїжджають у Тернопіль місцеві жителі можуть порекомендувати їм подивитись лише став Цей проект направлений на популяризацію пам'яток Тернопілля, як серед місцевих жителів так і приїжджих туристів. Робимо як виїзні суботні екскурсії, так і екскурсії містом у неділю. Коштують виїзні екскурсії близько 250 гривень, а місцеві 50. Перші екскурсії будуть вже цієї суботи, — повідомив ДОБІ голова Туристично-інформаційного центру у місті Тернопіль Тарас Ковальчук.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)