З’явився ще один претендент на посаду голови Тернопільської ОДА

З’явився ще один претендент на посаду голови Тернопільської ОДА

Фото - з мережі Інтернет

Подав декларацію про майно та доходи як кандидат на посаду голови Тернопільської ОДА 36-річний житель села Староміщина Підволочиського району Андрій Бабій.

Претендент на посаду очільника облдержадміністрації також подав декларацію на посаду Міністра внутрішніх справ та на голову Київської міської державної адміністрації.

Зауважимо, що мешканець Підволочищини не вперше претендує на ключові посади. У січні цього року він навіть захотів бути Президентом України, але в якості грошової застави вніс лише 3 гривні. Тому ЦВК відмовила йому в реєстрації. У березні цього року він хотів стати заступником Міністра аграрної політики та продовольства, а в січні – першим заступником голови Київської ОДА.

У минулому році він подавав декларації, як претендент на посади завідувача відділу контролю виконання актів і доручень Президента України Головного контрольного департаменту Адміністрації Президента України, завідувача відділу опрацювання звернень громадян Приймальні Президента України, керівника експертної групи стратегічного розвитку державного управління Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Поки що амбітному краянину не судилося посісти ні одну із бажаних посад
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)