З’явилося відео вибуху біля будинку ректора ТНЕУ Крисоватого (Відео)

gazpostach

З’явилося відео вибуху біля будинку ректора ТНЕУ Крисоватого (Відео)

Відео того, як ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий бере у руки пакунок та підривається разом зі своєю дружиною на власному подвір’ї опублікували у мережі, - пише Тернополяни.

Відповідний відеоматеріал з’явився у спільноті «Вірні пиву», де зазначають, що це унікальне відео із камер спостереження, на якому ректор (він – у трусах) та його дружина (вона – одягнена) розглядають невідомий пакунок, проте за декілька секунд він зривається у руках чоловіка.

Нагадаємо, що Андрію Крисоватому відірвало кисть руки, а його дружина втратила око.

Як у Тернополі підірвали ректора ТНЕУ. 18+

Дорогі браття і сестри!Наше ЗМІ отримало шокуюче відео. На ньому поруч із власним помешканням підривають ректора Тернопільського економічного університету Крисоватого (він у трусах) разом із дружиною (вона вдягнена). У наслідок теракту ректор Крисоватий, котрий заодно є почесним президентом волейбольного клубу "Галичанка", втратив руку. Звісно, нам найперше цікаво, то за безкопромісну діяльність на посаді ректора постраждав даний пан К., чи за сподвижницьку волейбольну працю?Разом з тим, виглядає, що Файне місто Тернопіль, яке донедавна могло похизуватися найнижчим відсотком злочинів серед усіх обласних центрів Неньки України, поступово перетворюється в Сицилію. Тільки за останній місяць схожих з ось цим терактів було три: підірвали дружину свободівця Камінського і власника ресторану в селі Байківці, поруч із Тернополем. Ще три схожих муляжі знайшли і знешкодили. Крім того, вчора пограбували квартиру керівника фракції "Свобода" у міськраді і вкрали машину депутатки від "Свободи"Коррадо Катані, ти де?#ЗабийБродягаПятку

Gepostet von Вірні Пиву am Mittwoch, 11. September 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)