З травня подорожчають автомобілі, проте не всі

З травня подорожчають автомобілі, проте не всі

З 1 травня вартість електрокарів Tesla зросте через дорогі опції.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив, що з 1 травня 2019 року вартість електромобілів зросте на кілька тисяч доларів. Подорожчання пояснив тим, що опція автопілота "самокерувальний рух" відтепер буде включена в усі нові автомобілі Tesla, крім найдоступнішої версії Tesla Model 3(Standard Range).

Як наголосив Ілон Маск, ціна Full Self-Driving підвищиться приблизно на 3000 доларів. Сьогодні ця опція коштує 5000 доларів при додаванні під час оформлення замовлення.

Автопілот Full Self-Driving здатний самостійно припаркуватися і виїхати до власника за викликом, автоматично підбирати оптимальний маршрут до місця призначення за навігатором і рух за ним, їхати по шосе, автоматично перебудовуючись між смугами, і повертати на вигинах доріг.

Щоправда, опція поки не реалізована повністю. До кінця року компанія планує навчити систему розпізнавати і відповідним чином реагувати на знаки STOP і сигнали світлофора, а також автоматично переміщатися по дорогах в межах міста. Маск стверджує, що в найближчі пару років одного разу система забезпечить повністю самокерувальний рух.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)