З Тернопільщини на військові навчання відправили мобілізованих

gazpostach

З Тернопільщини на військові навчання відправили мобілізованих

12Сьогодні, 14 серпня, з обласного збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату відбулася чергова відправка у військові навчальні частини Збройних Сил України мобілізованих громадян області. Відправка тернополян відбувається у рамках виконання Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”.

За словами військового комісара Тернопільського об'єднаного міського військкомату підполковника Володимира Гурюка усі мобілізовані відправляються у військові частини західного регіону, де пройдуть бойове злагодження у складі свої підрозділів.

— Наголошую, що жоден мобілізований у зону АТО не їде. Військовий комісаріат відправляє тернополян на військові навчання. Відновлення військових навичок триватиме на базі військових частин від 30 до 50 днів у залежності від військових спеціальностей. Після цього, якщо буде наказ вищого командування, то той військовий підрозділ чи військова частина вирушить виконувати завдання за призначенням, — зазначив підполковник Володимир Гюрюк.

Варто додати, що у першу чергу викликаються у військкомат фахівці, які проходили військову службу.

Слід зазначити, що третя хвиля часткової мобілізації оголошена в державі 21 липня і триваме 45 діб після оприлюднення відповідного Указу
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)