Ювілейний концертний тур Lords Of The Sound містами України

gazpostach

Ювілейний концертний тур Lords Of The Sound містами України

Новину про те, що Lords Of The Sound відправляються в тур містами України, нам розповів квитковий оператор TicketsBox. Сервіс являється одним із най зручних для користувачів, які бажають купити електронні квитки на культурні та спортивні події України. Детальна інформація про гастролі Lords Of The Sound та квитки доступні за посиланням https://ivano-frankivsk.ticketsbox.com/lords-of-the-sound/.

Концерт сучасного оркестру в твоєму місті

Творчість Lords Of The Sound за 5 років існування колективу встигла підкорити не тільки українську, але й європейську публіку. Оркестр зі світовим ім’ям в честь 5 річчя своєї творчої діяльності відправляється в концертний тур містами України з різними музичними програмами: « Краще за 5 років» та «Кінохіти: Краще за 5 років».

П’ять років творчого шляху оркестру стали насиченим періодом для музикантів. За такий досить короткий термін Lords Of The Sound стали найзатребуванішим музичним оркестром країни. Крім концертів в інших країнах, оркестр досить успішно співпрацював з багатьма відомими артистами.

На ювілейних концертах колективу публіка зможе почути найкращі композиції. Для вас будуть виконуватись хіти та легендарні саундтреки з кінофільмів. Їх музика відрізняється оригінальністю – в ній немає стереотипного академізму, вона гарно приправлена музичним різнобарв’ям та виконується в досить цікавому форматі. Саме завдяки легендарним саундтрекам, що виконуються Лордами, публіка полюбила цей музичний колектив.

Квитки на виступ Lords Of The Sound доступні за посиланням https://chernigiv.ticketsbox.com/lords-of-the-sound/. Це буде не просто концерт, а неймовірна шоу-програма з улюбленими хітами, класикою кінематографу, казковими вокальними партіями солістів та хору. Особливого забарвлення виступам Lords Of The Sound додають візуальні ефекти.

На вас чекає нестримна енергія та позитив. Емоції, які ви отримаєте на концерті оркестру, по-справжньому вибухові. Заходьте на TicketsBox та купуйте квитки на концерт Lords Of The Sound – відчуйте мурашки по тілу та надихніться на нові перемоги у своєму житті.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)