Юних тернополян кличуть на телебачення

gazpostach

Юних тернополян кличуть на телебачення

Стати зіркою телебачення у Тернополі зможе чи не кожен бажаючий підліток.

Талановитих дітей віком від 10 до 16 років, які хочуть спробувати себе у ролі телеведучих інформаційних та розважальних програм, запрошують побачити, як знімають реаліті, навчитись користуватися професійною телевізійною технікою тощо. Телеканал "Тернопіль1" розпочинає навчання в медіа-школі.

Унікальність дитячої медіа-школи «Тернопіль1» в тому, що діти побачать телебачення зсередини. Навчання проводитимуть в студіях телеканалу з професійними ведучими, редакторами, операторами та режисерами.

Учні медіа-школи під керівництвом викладачів пройдуть шлях від ідеї до готової для ефіру телепрограми. Діти  побачать  роботу телебачення зсередини, і самі стануть його  активними учасниками. На них чекають захоплюючі творчі завдання, робота в кадрі  у студіях телеканалу «Тернопіль1», спілкування з професіоналами своєї справи. Вони здобудуть корисні навички, щоб впевнено поводитись перед камерою, сміливо висловлювати свої думки та оригінально подавати інформацію. Опанують сценічне мовлення та  вдосконалять дикцію. Дізнаються більше про сучасну техніку для відео зйомок та  інструменти відео монтажу.

Курс навчання в медіа-школі «Тернопіль1» триватиме два місяці. Максимальна кількість учнів в одній групі – 10 чоловік. Стартує навчання вже у квітні.  За детальнішою інформацією телефонуйте: 098-1575101.

Випускники медіа-школи «Тернопіль1» отримають сертифікати та портфоліо своїх відео робіт, а також братимуть участь у зйомках програм телеканалу.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)