Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ініціює проведення референдуму із п’яти важливих для народу запитань

gazpostach

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» ініціює проведення референдуму із п’яти важливих для народу запитань

Юлія Тимошенко.

«Ми не дозволимо позбавити українців права визначати своє майбутнє. Розуміємо, що закон, ухвалений парламентом, свідомо написаний так, щоб громадяни не змогли провести референдумів із тих питань, що їх турбують. Але голос людей має бути почутий. Команда «Батьківщини» ініціює негайне проведення референдуму із ключових питань життя країни».

Про це під час виступу у Верховній Раді заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Бюрократичні процедури, передбачені цим законом, мають лише одну мету — не дозволити людям домогтися проведення референдуму. Але, якщо вони таким чином хочуть захистити владу від народу — нехай не сподіваються», — запевнила лідерка партії.

Голова «Батьківщини» повідомила що спільно з командою стає пліч-о-пліч із суспільством і разом із людьми ініціює проведення референдуму з п’яти питань. Вона закликатиме громадян сказати:

1. ТАК постачанню населенню українського газу та атомної електроенергії з 30% рентабельністю;

2. НІ продажу сільськогосподарської землі;

3. НІ продажу стратегічної власності;

4. НІ легалізації наркотиків;

5. НІ легалізації грального бізнесу.

Юлія Тимошенко запропонувала політичним силам, які поділяють необхідність запровадження справжнього народовладдя, об’єднати свої зусилля.

«Якщо 70 відсотків людей, за даними опитувань усіх рейтингових агенцій, вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, то це означає, що рішення ухвалюються проти волі народу. Тому, хоч і поганий закон про референдум ухвалений, але ми, як пробійна сила, домагатимемося референдуму з п’яти питань», — запевнила Юлія Тимошенко.

«Я звертаюся до людей — ви не самі. Ми й без референдумів відстоюватимемо ваші інтереси. А референдуми можуть поставити крапку на всьому тому безладі, який вже останні сім років відбувається в країні. Тому діємо!» — наголосила Юлія Тимошенко.

Діана РИМАР.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)