Їсти ,пити та колядувати запрошує "Галицька дефіляда"

gazpostach

Їсти ,пити та колядувати запрошує "Галицька дефіляда"

галицька дефілядаЧотири дні – 10-14 січня суцільного свята – вертепів, колядок і щедрівок, а також конкурсів та подарунків влаштують у Тернополі з нагоди Старого Нового року. 

Окрім того, організатори – Гільдія Рестораторів Тернопільщини обіцяють під час «Галицької дефіляди» народні танці, частування, забави та багато іншого,-повідомляє 7days-ua

Початок нового гастрономічного свята – о 12 годині у п’ятницю, 10 січня. Відбудеться воно на бульварі Данила Галицького, біля ялинки. Фестиваль пройде під девізом – «З ферми та городу – для нашого роду». Ініціатором такого свята є ресторатор Михайло Гросуляк.

Це буде неперевершене дійство! Шалені музики! Смачна кутя і багато сюрпризів, – обіцяють організатори «Галицької дефіляди» на зимовий лад. – Святу не завадить ніщо, навіть відсутність снігу та морозу. Адже, за прогнозом, 10 січня температура має бути близько 3-5 град. тепла.

Нагадаємо, перший фестиваль “Галицька дефіляда” у Тернополі пройшов на Театральному майдані 26-27 жовтня. Там гостей дійства частували борщем, грибною юшкою, капусняком, супами, а також варениками з картоплею, сиром, грибами, капустою, вишнями. Господарями заходу були 10 тернопільських ресторанів. На їхню думку, свято вдалося. Тож відразу анонсувалося, що фестиваль влаштують знову. Проте відгуки тернополян після першого гастрономічного свята були різними. Не всім сподобалося, що люди випивали та їли просто на центральному майдані міста. Очевидно, через це дійство перенесли на масив «Східний».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)